İade ve Değişim Koşulları
İade Adresi
Melbi
Adres : Akçaburgaz Mah. 3038. Sk. NO:6 İç Kapı No:1 Esenyurt / İstanbul
Telefon : 0212 886 6878
Mail : siparis@melbi.com.tr

Cayma

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren e-postanızı siparis@melbi.com.tr adresine gönderiniz. Firmamız gönderdiğiniz e-postayı alır almaz sizinle temasa geçecek ve ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma ve kredi kartı masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

Hatalı Ürün Teslimatı

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-postayı  siparis@melbi.com.tr adresine gönderiniz. Mail tarafımıza ulaştığı andan itibaren incelenir. Talebiniz uygun görüldüğünde satın aldığınız ürünün yenisi taşıma masrafları tarafımızca karşılanacak şekilde gönderilecektir.