Melbi olarak yenilikleri çok sıkı takip eden genç ve dinamik ekibimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamak amacıyla çıktığımız bu yolda, kırtasiye ve e-ticaret sektörünün birleşiminin en çok kullanılan ismi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Çocukların büyülü dünyasından ilham alarak, renkli, canlı, yaratıcı ürünlerimizle ve en tanınmış lisanslı karakterlerimizle kırtasiye kapsamında bir harikalar dünyası kurduk. Özenle hazırlanmış tasarım kutularımız ve lisanslı geniş ürün koleksiyonumuz ile kırtasiyenin en eğlenceli hali hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Barbie, Cars, Frozen, Kral Şakir, Hello Kitty ve Spıderman kırtasiye lisanslarına sahip tek e-ticaret firması olmamızın yanında sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çok çalışarak, çocuklar ve büyükler için özel kutular da oluşturmaktayız.

Hem özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hem de günlük hayatınızda sizin ve çocuklarınızın kullanabileceği, özenle seçerek hazırladığımız birbirinden keyifli kutularımız ile sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolunu sizlere sunmaktan büyük keyif alıyoruz.
İstediğiniz ürünlerden oluşan kutuyu bulamadıysanız, dilediğiniz kutuyu hazırlamak için bize siparis@melbi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
İyi alışverişler dileriz.